שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
גינת אוכל - משק הלברכט
סדנאות מהגינה לצלחת

גינת אוכל במשק הלברכט בביתן אהרון הוקמה על מנת לחשוף את הקהילה המקומית לאוכל טוב ודרכי גידולו ולעודד קירוב של ילדים ומבוגרים כאחד אל הטבע, האדמה, ואל צריכה וגידול של מגוון רחב של ירקות ותוצרת מקומית.

בגינת אוכל תמצאו גינת ירק אורגנית ובוסתן פרי, מטבח חיצוני מאובזר ומרחב לפעילויות וסדנאות, עגלת קפה ומזנון, לול תרנגולות חופש, כוורות דבורים, משתלה לשתילי ירקות ותבלינים אזור מקסים לפיקניקים, פעילויות ODT ולהתרגעות בטבע.

קרא עוד...

הקונדיטורית תמי הלברכט-חסון הייתה בכלל עורכת דין, כשגילתה שהרבה יותר מרגש אותה להכין אוכל טוב, טעים ומוקפד לאלו שיודעים ליהנות ממנו. את היצירתיות והעשייה מהבטן, מעבירה תמי גם לסדנאות בישול אפייה וקינוחים המושתתות על הרעיון של Farm To Table לפיו אוכל טוב לא מתחיל ונגמר בין קירות המטבח, הוא מתחיל בשדות, בכרמים ובמחלבות וכמה שיותר מקומי יותר טוב. הפעילויות במשק החקלאי  תשלבנה סדנאות בישול "מהגינה לצלחת" הכוללות את קטיף הירקות, בישול בריא, הרצאות על יין, דבש, גידול מקומי של ירקות ותבלינים וכל דבר שגדל בשלווה הפסטורלית של עמק חפר.

צור קשר
אל תהיו ביישנים... צרו קשר

ביתן אהרון
טל. 054-2000635 054-3358192 (תמי)
פייסבוק: גינת אוכל משק הלברכט

גינת אוכל - משק הלברכט
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
סגור
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון