שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
הכל
מתנה
פעילות חוץ
העשרה
פינוק
מקום
כלי מקצועי
פתרונות קולינריים
נופש ואירוח
אור ופרח- מכללה לפרחים
מכללה ללימודי פרחים

"אור ופרח" היא מכללה לעיצוב ושזירה של פרחים, אבל לא רק. אחרי 31 שנים של עיסוק בפרחים, צופית רוזן, מעצבת פרחים מוסמכת בעלת דיפלומה בינלאומית (N.D.S.F)  ושופטת מטעם ההתאגדות הבריטית לשזירת פרחים, מאמינה שהפרחים הם גם מקור לריפוי וטיפול. 

לפרקטיים שבינינו, מציע בית הספר "אור ופרח" סדנאות וקורסי שזירה ועיצוב, שישדרגו את שולחן החג או את חלל המגורים. לסקרנים מומלץ להתחיל בסדנאות אינטראקטיביות, בהן כל משתתף בוחר את הפרחים והצבעים אליהם הוא מתחבר ולומד את המשמעות החבויה מאחוריהם, ובעלי המודעות העצמית יבחרו את סדנאות ההעצמה באמצעות הקלפים הייחודיים שפיתחה צופית במשך עשר שנים. 

קרא עוד...

בנוסף לידע המדוקדק על כל פרח ופרח, באמתחתה של צופית גם השכלה וניסיון בלימודי חינוך, הנחיית קבוצות בשילוב אומנות, טיפול באור, צליל וצבע ובריפוי באמצעות תמציות פרחים. במכללה שהקימה, משלבת צופית את כל הידע העצום הזה לטובת החיבור בין פרחים ואנשים.  
את האבחון המותאם לעולם הארגוני מציעה צופית כסדנאות שתעזורנה לאתר דרך הפרחים את המנהל בעל הצורך לשלוט ואת העובד שחש תסכול ועכבות מכך, ואף תציע פתרונות לאיזון של השניים. אחרי הכל, לפרחים יש השפעה על כולנו- החמנייה תשרה שמחה, אור ותקווה ופרח ההיפריקום, יסייע בהבעת רגשות.   

צור קשר
אל תהיו ביישנים... צרו קשר

צופית רוזן
טל. 052-4789613
flowerandlight.co.il
flowerandlight@gmail.com
פייסבוק: facebook.com/flowerandlight.co.il 

אור ופרח- מכללה לפרחים
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
שם השדה:
סגור
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
ברוכים הבאים ל C Club

מועדון קרינולינה מורכב מאנשי מפתח המבקשים להכניס איכות חדשה לארגון בו הם עובדים ולהותיר אחריהם נעליים גדולות במיוחד. 

* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון