הטובים בתחומם

אנחנו כל כך מתאמצים להמציא גלגלים, עד שאנחנו לשוכחים לאן בכלל רצינו לנסוע. אבל יש עסקים שכאלה, שעושים דבר אחד. והם עושים אותו כל כך טוב, שכל פעם מחדש נראה כאילו הם היו אלו שהמציאו את הגלגל מלכתחילה. אז הנה הם:

מצעד העסקים הכי טובים בתחומם. 

משמח לבב: איש הענבים

כבר אמרנו לא פעם שיין זו המתנה האולטימטיבית, אך גם זו שהכי קשה להעניק אותה. אלו שאוהבים להעניק יין ואלו שיאהבו לקבל אותו כמתנה, כבר מכירים את "איש הענבים". המוסד הותיק והמוערך בארץ לתרבות היין עושה הכל חוץ מלגדל פיזית כרם בבית המותג ביפו. המקום עורך סיורי יקבים בעולם, סדנאות, הרצאות, אירועי השקה, ייעוץ וגם התאמת מארזי יין לכל חיך. אז פלא שהוא העסק הכי מתאים לאלו שרוצים לבחור יין כמתנה או להזמין אותו להרצות בהרמת הכוסית לחג?!

מתוק לה: נשיקה ראשונה

יש עוד משהו שתמיד נעים לקבל- דברי מתיקה. הם עובדים על החיבור הטבעי בין הממתק, למילים הטובות שמאחוריו. קצת כמו סוכריה לילד שענה נכון על שאלה או ניצח בתחרות נר בבקבוק. "נשיקה ראשונה" הבינה את החיבור הטבעי בין האיחול למתנה וכבר שנים שהיא יוצרת מארזים מתוקים מתוקים שמחממים את הלב ונראים כאילו הופקו במיוחד עבורך. ולקראת החג הקרוב היא הפיקה את אחד הקטלוגים המשובחים ביותר שלה, המשלבים גם מוצרי איכות למטבח וגם, כרגיל, תרומה לקהילה. כנסו והזמינו מהמתוק המתוק הזה.

 

ערך מוסף: ערכותי מבית "שכולו טוב"

אנחנו לא נתקלנו בהרבה עמותות שיודעות לייצר מוצרים בפסי ייצור הכוללים אוכלוסיות מיוחדות מבלי לוותר על רמת הגימור של כל פריט. שכולו טוב יודעים וגם עושים. מוצרי הנייר שלהם פורצי דרך בעיצוב ובפונקציונאליות וכשמשלבים אותם עם השוקולדים, הנרות, הסבונים ושאר המוצרים הנעשים כולם ע"י העמותה, מקבלים משהו שבאמת באמת כולו טוב.

המפתח לכל הדברים: Key to keep

החיא עושה רק דבר אחד- מפתחות. אבל המפתחות שלה מדברים. והם אומרים תמיד את הדברים הכי נכונים והכי מדויקים. הם מאחלים את ברכת הבית כשעוברים דירה, או את ברכת העסק כשקובעים בו מזוזה, או "שיחקת אותה", למי שחתם על עסקאות גדולות, או "ברוך הבא" לתינוק חדש, ושרק יפתחו בפניו הדלתות. וכל מפתח מהמם מקודמו. כי ככה הדברים נראים כשמאמינים במה שעושים.

להתחלה הכי מרגשת: Gitta

ואם אנחנו כבר בעניין של התחלות, אי אפשר להתעלם מאם כל האמהות. מזו שסוחבת עבורנו כבר שנים את כל הפק"ל מהרגע שהפכנו לאמהות, ועד בכלל. gitta Bag הוא התיק האולטימטיבי ואם יורשה לנו, גם המתנה המושלמת לכל יולדת. בפרט כשעכשיו יכולה כל אמא טריה להחליט שהיא הולכת לחנות המותג בנמל יפו ומחליפה את התיק במוצרי האיכות האחרים- במצעים, מגבות, בתיק אופנתי אחר או באביזר משלים וחדשני. כי תיק החתלה, כמו המוהל המקומי שלא פספס אף פעם, זו מסורת שעוברת בין אמהות כבר מעל לעשור. ואין מה לעשות, כולנו רוצות את הטוב ביותר. ובשביל שלא נרגיש "כמו כולן", Gitta פיתחה עשרות דגמים, גדלים ועיצובים.

קום והתהלך: שקדיה תיירות 

ימי גיבוש יכולים לעתים להיות טרחניים, מעייפים ולגרום לנו לרצות לחזור לספסל האחורי של האוטובוס ולהמציא תירוצים כמו נערות בתיכון. אבל עם "שקדיה תיירות", זה לגמרי הפוך ונראה כאילו השטח מתאים את עצמו אליך. הכבישים פנויים יותר, המסלולים מעניינים יותר ואפילו המסלול נראה פתאום הרבה פחות מאיים. זה לא קסם. זה קורה בזכות העין המדויקת של מורן שטרק שיודעת לאבחן את הצרכים והיכולות של הקבוצה ולבנות עבורם מסלול מותאם אישית הכולל טיול והפקת אירועים בשטח. היא וצוות המדריכים שלה הם שילוב של פיינשמקריות ואהבת הארץ, או אם תרצו- נעלי ג'ימי צ'ו וכובע טמבל. זו הצעקה האחרונה בתחום, והיא כל כולה אומרת "וואוו".

לבניית אסטרטגיה וחווית לקוח לחצו כאן