ימים של גשם

למרות שמקובל לחשוב שצריך לצאת החוצה לחפש השראה, אצלנו היא תמיד מגיעה עם הגשם. 

אם עד לא מזמן חיפשתם רעיונות שיעיפו לכם את הראש מחוץ למשרד ומצאתם את עצמכם מהלכים כקבוצה בסיור קולינרי בשוק עאלק-אותנטי, עכשיו כל יציאה לפעילות חוץ נראית כמו מדע בדיוני ונדחקת ל"אולי ביוני הבא".

בינתיים, כדי שההשראה תישאר בסביבה, ארגנו בשבילכם כמה רעיונות שיגיעו בשמחה פלוס מטריה עד לחדר הישיבות או ללובי ההנהלה.
אזהרה: כל הרעיונות כוללים עבודת ידיים.
ועוד מילה לפני שממשיכים- אין לכם מושג כמה זה פותח את הראש.

סדנאות הפרחים של צופית רוזן

צופית רוזן היא "קוראת בפרחים", שיוצרת חיבור מושלם בין סדנאות מעשיות ובין עולם הרוח. היא מאמינה ויודעת איך כל פרח ופרח משפיע על האווירה, ומפענחת ומטפלת באנשים לפי זרי הפרחים שהם בוחרים ליצור. היא יודעת גם להנחות סדנאות מעשיות כמו עיצוב וסידורי פרחים, אבל עזבו, תשאלו אותה על פתרון אנרגטי של יחסי מנהל-מנוהל באמצעות הפרחים. לא תאמינו מה היא יודעת עליכם…

סדנאות ה DIY של דנה ישראלי

אוקיי, למי שלא מכיר, דנה ישראלי לעולם ההשראה היא כמו מרי פופינס למטריות שחורות גדולות. היא יודעת להפיח רוח בחומר ולהתאים אותו לכל קהל, לכל מומנטום ולכל מסגרת זמן. דברו איתה על משפחה, והיא מיד תמציא איזו סדנה לשימור רגעים. אתם רק צריכים להחליט באיזה חומר לגעת- בנייר, עץ ואפילו טכנולוגיה. ואם תדברו איתה על גשם ועל השראה, אנחנו מנחשים שבאיזשהו שלב תיפגשו עם מטריה שחורה גדולה.

שלי ומפעל השוקולד

זה רק עניין של זמן עד שכולם ידעו, אבל תזכרו שאנחנו היינו הראשונים לספר, שבקצה רמת השרון יש מקום מיוחד, שם יש מנהלים שיוצרים שוקולד. בחדר קריר ועם בקבוקי יין שנפתחים כל הזמן, מלמדת שלי גולדברג, עו"ד תאגידית לשעבר ושוקולטיירית משוגעת בהווה, צוותי הנהלה ובכירים, על הקשר בין שוקולד ולרונה ובין ניהול ועל המילוי הפרטי שלך של כל פרלין. או תפקיד.

מחפשים רעיונות נוספים? תתחילו כאן