כשקרינולינה נכנסת לרכב


כשמתחרים על לבו של לקוח בסכומים קטנים, לוקחים בחשבון את המכנה המשותף הרחב של כלל הלקוחות, את ה"כדאיניקיות" שתגרום לו לעזוב למתחרה ומכאן גם את המאמצים שכדאי להשקיע (או שלא) כדי להשאיר אותו שבע רצון. אבל כשלקוח משקיע סכום לא מבוטל ברכישה משמעותית, המשחק משתנה מקצה לקצה.

לקסוס היא חברה יוצאת דופן. כמו ערכי המותג, גם האנשים שעובדים בחברה, הם מהסוג שמבין את המשמעות האמיתית של המשפט "Less is More". לכן כשחשבנו יחד על מתנות ראש השנה וימי ההולדת של לקוחות המותג, ניסינו לחבר בין אותם ערכים של הרכב, לערכיו של האדם הנוהג בו.

חילקנו את ערכי המותג לשתי מתנות וחידדנו בכל פעם את אלו המתאימים למאורע.

SOMETHING OLD…

בימי ההולדת שמנו דגש על הפרסונה- אדם שמחפש את החדש והשונה, אלגנטי אבל לא נופל לקלישאות, זז בקצב המודרני אבל שומר על הטמפו הפנימי שלו, מתחשב בסביבה אבל הולך בדרך שלו.

החיבור למותג Neutra הוליד סדרה של נרתיקי אייפד מצמיגים ממוחזרים, תחת הסלוגן "Amazing In Motion"

(בתמונה- דגם אחר של נאוטרה. הדגם המקורי מוצג ללקוחות לקסוס בלבד) 

הטקסט שהוטבע על גבי התווית קיבל מספור סדרתי של סדרה מוגבלת, הטקסים והלוגו הותאמו למותג באופן מדויק והאלמנטים השונים נבחרו בהתאם לאופי הרכבים המושקים בסוכנות.

(בתמונה- דגם אחר של נאוטרה. הדגם המקורי מוצג ללקוחות לקסוס בלבד) 

 

SOMETHING (VERY) NEW

בראש השנה החלטנו להתחבר למותג באמצעות החוש הכי רגשי שיש- הריח. יחד עם עידית קוגל מ ID Perfumes יצרנו ניחוח אווירה המורכב משלושה ערכים של לקסוס ועוד שלושה איחולים לשנה החדשה, וכך חיברנו בין המעמד, הלקוח והמותג. הפכנו את כל אחד ואחד מהערכים לתמצית ריח משלו. החיבור בין כל התמציות יצר ניחוח ייחודי לא רק למותג, אלא גם לשנה החדשה, כזה שנשאר כל השנה.

חוויית המתנה נבנתה לא רק מהניחוח עצמו אלא מתהליכי הבחירה המדוייקים שעשינו באריזה ובעיצוב האלמנטים השונים- הבקבוק נבחר בהתאם לאחד האלמנטים ברכבים החדשים, ההטבעה של לוגו המותג נעשה בעבודת יד עם שעווה כסופה, שרשרת כסף ופקק שעם ייחודי השומר על הנוזל.

את תשומת הלב לפרטים הקטנים ואת ההתאמה המדויקת למותג, לא יכולנו לעשות אלמלא הקדימה את העבודה על המתנות חשיבה ארוכה ומשותפת עם צוות השיווק של לקסוס. היכרות עם מותג לאורך זמן מאפשרת לנו להבריק עם הרעיון הנכון, ליצור עבורו את הניראות הנכונה ולמצוא את התוכן הכי מזוקק, כדי שהלקוחות שלו ירצו להישאר, והעובדים שלו לא ירצו ללכת הביתה.

 

רוצים לתת לנו בריף? יוצרים איתנו קשר כאן