מדור לדור

הפעם זה היה ארוך ומתיש. ממש כמו יציאת מצרים. גם ללכת ארבעים שנה במדבר או על ההליכון בחדר הכושר כבר לא מפחיד אותנו אחרי ההכנות למתנות הפסח השנה. אבל כל מסע במדבר מתחיל בצעד אחד קטן, אז נתחיל, ברשותכם, בהתחלה.

ההצלחה הגדולה של ההגדות שיצרנו בשנה שעברה לויזה כאל, הביאה את הנהלת החברה לבקש מאיתנו מתנת המשך באותה רוח: בחזרה למקורות, בלי הרבה פלספנות. בק-טו-בייסיק. היו שני סגמנטים של לקוחות ועבורם יצרנו שני סוגי מתנות:

צלחת הסדר- תמצית סיפור יציאת מצרים בשישה אלמנטים, ומרכז השולחן המשפחתי. יצרנו בעבודת יד צלחות פסח הבנויות מ- 7 אלמנטים משלימים, כשבאמצע מתנוסס בזהב שם המשפחה של כל לקוח.

עיצוב וייצור צלחת הסדר- אסנת אבניאל – "אסנת עיצוב בחומר".

"מדור לדור". חשבנו שכמו ההגדה העוברת מדור לדור, כך גם הזיכרונות, הטעמים והסיפורים הייחודים לכל משפחה. במארז היו ספר מתכונים פרסונאלי משפחתי, מסגרת לתמונה ועוד אלמנטים מעולם השולחן. בייסיק.

את משמעות ההגדות השנה, חיזקנו עם המשמעות האישית שלנו לחג: לכל ילד יש את סיפור ניצחון האפיקומן שלו. שוב: בק טו בייסיק. ניצחון הקטנים על הגדולים. זה מה שהיינו רוצים לספר מדור לדור. זה ה"והגדת" שלנו.

יחד עם סטודיו תמיר יצרנו הגדה שמשחקת. היא משחקת עם הטקסטים והטיפוגרפיה והיפה מכל, שבתחילתה מופיע דף מקדים שבו כל משפחה תוכל לתעד את סיפורי האפיקומן של השנים שהיו ועוד יהיו.

והיו עוד, אבל למה שנגלה את כל הסודות? צפון- ברך. הלל נרצה. או כמו שאנחנו מבינים את זה: זה מבורך להשאיר כמה רעיונות מוצפנים, כי גם ככה מסתובבים בינינו כמה שמתהללים (ומתעללים) ברעיונות שלנו. ונרצה מאוד להגיד להם תודה. תודה על כך שגורמים לנו כל רגע לחתור למצוינות ולחדשנות ועל ההערכה הרבה שאנחנו מקבלים מהלקוחות שלנו מעצם היותנו בינוניים טיפה פחות.

רוצים לתת לנו בריף? יוצרים איתנו קשר כאן