שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
28.12.2014
טו בשבט- ואף מילה על עציצים
על צמיחת מנהלים, מחשבות ירוקות ומתנות מן הטבע


טו בשבט. סיבה נהדרת לחגוג עם דברים חדשים שליקטנו, קוששנו ומצאנו במיוחד בשבילכם. והכל טבעי, מחובר לאדמה, ולא חוזר על שום דבר שהכרתם. 

מכירים את זה שהפיצוחים מייצרים יותר פסולת מאוכל, אבל זה שווה כי הם טעימים בטירוף? 

אז המעצב דני לביא יצר מארז של שתי צלוחיות פיצוחים, או בשפתו "פיצלוחיות", שמדגישות את ה"לפני" וה"אחרי" שעוברים הפיצוחים במפגש איתנו. 


דני יצר את הפיצלוחיות במהדורה מוגבלת, והוא מוכר אותן במארז מהמם הכולל גם כרטיס ברכה שנון ואם תרצו, נוסיף גם אגוזים, פיסטוקים או כל דבר טעים שיפצח את בלוטות הטעם. מתאים גם כמתנת סופשנה למחלקת הקריאייטיב, למשרד הפרסום, הדיגיטל או כהוקרת תודה לכל אחד ששובר את הראש והשיניים בשבילכם. 

מכירים את תופעות הטבע שגורמות לבועות שבשמפניה? להתפחה של הלחם? לכימיה שמייצרים פולי הקקאו?

כולנו מכירים, אבל לא ממש יודעים מה גורם לדברים האלה לקרות. נעמי זיו, דוקטורית למדע שצברה מאות שעות מעבדה ושילבה אותן עם האהבה שלה לאוכל, יצרה סדרה של סדנאות והרצאות, לקהל מקצועי ולאלו שלא, עם שפים וכיבוד או בלעדיהם. בכל הרצאה היא משתפת אותנו אילו "ניסויים בבני אדם" עושים השפים ואיזו פעולה מדעית מתרחשת... אצלנו בצלחת. לט"ו בשבט היא ממליצה על סדנת צמחי התבלין ועל ההרצאה שמתחילה בבראשית- הרצאת הלחם בליווי האופה עודד פישר. 

ומה הקשר לצמיחת מנהלים?

אז ככה, לעמית אמודאי יש חיבור ממש טוב עם הטבע. בעיקר עם החיה הכי אצילית שחיה בה- הסוסים. 
באמצעות הסוסים מצליח עמית לגעת בכל אדם ו"לפצח את הדינמיקה של העדר". עמית לוקח אנשים וצוותים למסע חדש. הוא מסייע להם לשפר מודעות ובטחון עצמי, להעצים תקשורת לא מילולית ולפתח אסרטיביות, קשרי אמון וכבוד הדדי, והכל באמצעות הסוסים. המשתתפים נפתחים, מתמודדים עם אתגרים ועוברים מכשולים, כשהמכשול הגדול ביותר הוא הם עצמם. במפגש אחד יוכל המשתתף לגלות את בבואתו באור חדש ובסדרת מפגשים יעבור הצוות, וכל אדם בפני עצמו, תהליכים משמעותיים ומעצימים.

הצעות מחיר כאן.

אולי תאהבו גם את זה...
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון