שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
אודות קרינולינה
קרינולינה מייצרת שיווק רגשי למותגי יוקרה בינלאומיים באופן שמייצר נאמנות והדדיות ביניהם ובין הלקוחות והעובדים הכי טובים שלהם.

ואיך עושים את זה?  

לי ציון, מומחית לחוויית לקוח, בונה ללקוחותיה את כל המפגשים הממשיים בין מותג ולקוח או עובד. היא חושבת על האסטרטגיה והרעיונות הגדולים וגם כותבת את פתקי ההתנצלות הקטנים עליהם חתום המנכ"ל. אבל עיקר עבודתה היא יצירת מתנות שמייצרות בסיס פונדמנטליסטי למערכת יחסים רגשית ובלתי אמצעית.
כל דבר שאנחנו נוגעים בו יגיד בלי מילים תודה שאתה איתנו. או סליחה שנכשלנו. או בבקשה אל תלך. את כל המשמעויות הכי חשובות אנחנו מכניסים לקופסה שתגרום לאדם לעמוד מול מתנה, סקרן עד רשרוש. חרד לעטיפה אך מת לקרוע. להתרגש כמו ילד.   

אצלנו הלקוחות לא מתחנפים. הם מחמיאים. מבינים שפעם הנאמנות היתה מתקיימת מתוך מיעוט באלטרנטיבות ואילו כיום היא מתקיימת מתוך בחירה. והכי חשוב, הם מבינים שלא משנה עד כמה מגובשת ומבריקה יהיו האסטרטגיה והחזון, זה לא יעבוד אם תעשו אירוע נטול תוכן או תתנו דיסק און קי ממותג. 

שאלות, מישהו?

 

שם מלא:
אימייל:
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון