שאלה?
לכל שאלה נוספת אנא השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם בהקדם.
שם:
טלפון:
אמייל:
רציתי לשאול:
שלח
02.04.2014
ירוק ומתוק בהייטק
כסף לא גדל על העצים במשרדי ההייטק, מאפים כן

זו היתה המחשבה הראשונה שעולה בראשו של כל מי שנתקל במתנה שהגיעה ל-23 משרדי הייטק בימים האחרונים...

יש מסורת שכולם ב"סיליקון ואלי" הישראלי מחכים לה, והיא מתרחשת פעמיים בשנה- בימים שלפני פסח וראש השנה. במסגרתה השותפים המסחריים של אחת ממובילות הענף, מקבלים בוקר אחד, בלי שום התראה, פינוק כלשהו המיועד לכל העובדים השותפים להצלחה. 

בבריף שקיבלה קרינולינה הובהר באופן חד משמעי: להפתיע, להדהים, לתת לכל אחד באופן אישי (אבל ליצור משהו קבוצתי) והכי חשוב- לא להפריע לשגרת העבודה ולא להשאיר שום לכלוך מאחור. אה, וזו הפתעה, אז אי אפשר לסדר חניה. או חדר ישיבות. גם לא שולחן.
לא שולחן???? אז על מה נציב את כל האין-לנו-בינתיים-מושג-מה זה-הולך-להיות? 

ביום המחרת הצענו שלושה רעיונות סופר-מדליקים, כל אחד התבסס על היכולות של אחד מהעסקים השותפים שלנו. הקונספט שנבחר היה שולחנות מתוקים, אבל בלי שולחן.
עינת מ"מתוקתקות" היא אדריכלית ומעצבת פנים מנוסה. בשבילה לעשות שולחנות בלי שולחנות זו חגיגה מאתגרת במיוחד. יחד עם הקונספט שכסף לא צומח על העצים (אבל מאפים ושוקולדים דווקא כן) ובשילוב האביב שמגיע, החלטנו ללכת על עצים. 

דמיינו שבבוקר בהיר נכנסת חבורת "חוטבות עצים על עקבים" למשרד, ובלי שתספיקו להגיד "אביב שמח", משאירה בחדר הישיבות ארבעה עצי ענק.
מהענפים צונחות עשרות פירמידות מהן מציצים פרלינים משוקולד מריר, חלב ולבן.
על הנדנדות התלויות מוצבים מגשים של מקרוני תכלת בטעם מנטה עם מילוי שבבי שוקולד קראנץ', עוגיות ממותגות עם הלוגו של כל מותג ומותג ובין העצים יש גשר ענק עם לוליפופ'ס שוקולד במילויים שונים.

הלוגיסטיקה היתה פסיכית. בחדרי המדרגות של משרדי החברות מעולם לא שאלו כל כך הרבה שאלות טכניות. עינת היתה צריכה לעבוד עם סטופר ולתזמן כמה דקות ושניות לוקח לה להעמיד פרזנטציה שלמה מבלי שאף עובד ידע מה קורה בחדר הסמוך. אבל בסופו של דבר, זו היתה חגיגה לעיניים לראות את העובדים מציצים מהחדרים, ניגשים בזהירות לטעום מבלי להרוס את כל היופי הזה ובסוף... רבים מי ייקח את העצים לילדים שבבית.

חג שמח, כולם. תמשיכו לאתגר אותנו, ליצור עבודה לעסקים קטנים ואיכותיים ולאפשר לנו לתת את הדברים הכי טובים לכל מי שאתם רוצים לפרגן לו, אבל באמת. 

 

אולי תאהבו גם את זה...
WELCOME
ברוכים הבאים למועדון הלקוחות של קרינולינה.
אם כבר נרשמתם, הזינו את פרטי ההתחברות. אם אין ברשותכם פרטי התחברות, לחצו על משתמש חדש והכניסו איכות חדשה של תרבות פנאי לארגון שלכם.
*המועדון מורכב ממקבלי החלטות בארגונים בלבד.
שם משתמש
סיסמא
רישום לאתר
* שם מלא
* תפקיד
* חברה
* כתובת מייל
* טלפון